Wyszukaj

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma i biuro

  • Budżet:

    0 zł
  • Do końca:

    3 tygodnie

Opis zlecenia

Poszukujemy do pracy stałej w naszej agencji osoby na stanowisko:

Pośrednik pracy:

Opis stanowiska:
- nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych;
- stworzenie i budowanie bazy Klientów;
- utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami;
- pozyskiwanie nowych zleceń;
- planowanie i przeprowadzanie efektywnych spotkań indywidualnych i grupowych z
Klientami;
- rzetelne i terminowe planowanie oraz raportowanie aktywności i wyników oraz
stworzenie oferty handlowej.

Wymagania:
- wysokie kompetencje sprzedażowe;
- łatwość nawiązywania relacji;
- wysoka kultura osobista i odpowiedzialność;
- prawo jazdy kat. B;
- mile widziane doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej.

Proponujemy:

- zatrudnienie na mocy umowy o pracę;

- wynagrodzenie stałe plus prowizja za wyniki;

- rozliczanie kosztów podróży zgodnie z obowiązującymi wskaźnikami;

- pracę w młodym, aktywnym zespole;

- zdobycie unikatowego doświadczenia zawodowego;

Prosimy o przesyłanie CV: rekrutacja@intra-job.com
– w temacie "Przedstawiciel handlowy"
(CV ze zdjęciem i klauzulą)
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Załączniki

Zlecenie nie posiada załączników

  • rekrutacja@intra-job.com
Wyślij wiadomość